Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 7. prosince 2023 Ambrož, Benjamin

Snůška paroubkovských lží a nesmyslů. Lichtenštejnové nikdy nebyli německým šlechtickým rodem. A dál jeho bláboly nemá cenu komentovat.

Foto

Jyrka píše o šlapání v porcelánu, to je fakt trefné.

Foto

Žijeme v zemi, která se propadá do dluhů. Ovšem dle J. Paroubka se dluhy přece neplatí.

J35a65n 45K75a96r28a40s20e75k

5. 10. 2023 18:58

takze je opet nacase zopakovat, co pan Paroubek k "tem dluhum" rekl.

"Paní Němcová, já vím, že nemáte ekonomické vzdělání, nemůžete tedy vědět, co je to politika státního dluhu. To je bežná věc, kdy prostě státní dluh až na výjimky se málokdy splácí. V té dluhové službe, podívejte, v Německu třeba, v Německu, kde je ten deficit k HDP přes 100 %, tak nikdo neuvažuje o tom, že by se to splácelo. A oni mají vetší schodek ze státního rozpočtu k HDP než-li my. Takže oni splácejí úroky, tak jako je splácíme my. To je bežná praxe u státního dluhu."

To, ze si verejnost (vcetne lidi s vysokoskolskym vzdelanim) vysvetlila Paroubkova slova jako -> "dluhy se nesplaci" - tak to vypovida bohuzel jen a pouze u intelektualni urovni tohoto naroda.

Proti Paroubkovi je mozno mit lecos, ale tam kde mel pravdu ji proste mel a ma. Kopejte do nej jak chcete, ale prosim Vas, na urovni a minimalne se u toho sami nezesmesnujte.

Foto

Po každém ublognutí pana Paroubka si říkám, že už narazil na dno. Není tomu tak. Srovnávat páně Mynářovu ingerenci do trestních kauz, na kterých měl zájem jeho guru s tím, že naše republika se chce férově vyrovnat s krádeží majetku jednoho z významných evropských šlechtických rodů, může skutečně jen totální mešuge.

Neustálé připomínání "chudoby" mnároda nějak úplně nekoreluje se zhruba milionem rekreantů jen v Chorvatsku /kde naše média neustále psala o drahotě v této zemi).

Stran poradců. Jsem si jist, že pan JUDr. Kysela a pan Kolář jsou na vyšší úrovni, než jistý Benda z Ústí, Foldyna z SPD či Kočka od kolotočů.

Takže jste nám sdělil, že byste rozdal republiku Lichtenštejnům a Němcům a ještě byste si chrochtal nad spravedlivou věcí. To, že českému občanovi za poslední dva roky díky inflaci o pětinu zchudly příjmy je fakt, který těžko zpochybníte. A to, že by Foldyna nebo Kočka pracovali jako něčí poradci jste si vysnil, lépe řečeno vylhal. Hezký den.

P70e61t38r 37Č32e70r84n15ý

6. 10. 2023 7:24

"Prezident Pavel není žádný politický Einstein."

Píše někdo, kdo je na 150. místě kandidátky, kterou vede komunistka Bravo, Jyrko

Souhlasím s názorem prezidenta Pavla, že s lichtenštejnskými knížaty by bylo rozumné začít vyjednávat. Není možné, aby Česká republika dále vlastnila neprávem ukradený lichtenštejnský majetek. Chápu, že levice, ke které se hlásí i Paroubek, ráda žije z ukradeného, ale v civilizovaném světě to tak nefunguje. Česko musí co nejdříve vrátit uloupený lichtenštejnský majetek jeho právoplatným vlastníkům Lichtenštejnům.

J81a28n 15K35a48r11a72s75e42k

5. 10. 2023 19:36

potomci zlodeje, knizete Karla I, zadaji, aby majetek, ktery si tento nakradl jim byl vracen pote, co jim tento majetek byl jinymi zlodeji ukraden.

Raději rusožrout než rusofil Paroubek !

Paroubku, Vy si nedáte pokoj, děláte ze sebe velkého politika, ale jste úplná, neúspěšná nula. Pavlovi nesaháte ani po kotníky jak profesně, tak lidsky. Konečně máme schopného, zásadového a reprezentativního prezidenta, na kterého můžeme být hrdi. Právo je třeba ctít, i když to nemusí být výhodné, ale dlouhodobě se nám to vrátí. Při těch Vašich výlevech akorát odhalujete své špatné vlastnosti - namyšlenost, bezzásadovost, prospěchářství a proruskou orientaci. Když Rusku tolik fandíte, mohl byste si tam zkusit žít, mohl byste tam být i deportován.

Mluví z vás ve skutečnosti bolševik. Taky byste rád deportoval?

Už aby pan Paroubek zase někam kandidoval. Jeho předvolební kampaň by se mi velmi líbila.

Foto

J93o64s14e51f 67B22á85r60t44a

5. 10. 2023 18:23

Je vidět, že neví co mluví, chtělo by to aktivovat nějaký ústavní článek.

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS