Čtvrtek 7. prosince 2023, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 7. prosince 2023 Ambrož, Benjamin

Nechtěl bych jednou skončit tak, aby se mnou většina národa pohrdala a dělala si že mě legraci. Této osobě se to povedlo. Kam až chce ještě spadnout? Musí to být strašné, když za někým stojí jenom pár proruských dezolátů. No co. Koledoval si, takto má.

Paroubku, vy se mýlíte. Na posledním místě popularity jste vy. Poslední volební zisk byl 0,07%. Takže Fialovi s jeho sedmnácti procenty nesaháte ani po kotníky.

Foto

J.P. nebyl v politice žádný zázrak, ale proti P.F. byl KING.

Marně se všude ptám, co nám přinesla politika více azimutů, pane Jyří. Krom toho, že jsme psali ponížené supliky do Číny.

Foto

Supliky do Číny a v RaJ šuplíky na úplatky.

Zato Jyrkův legendární "showing" Kdo z vás na to má je nepřekonatelný.

Foto

Trapné výlety soudruha Paroubka do Číny.

Foto

To je tak, když si soudruh Si přeje taky nějakého českého politika, protože mu české lezení do zadele už nějaký ten rok chybí. No, a objedná si ho na Aliexpressu.

Ona ta politika "všech azimutů" je pro její podporovatele nebezpečná, protože oni vždy skončí u někoho v zadnici

Foto

Obzvlášť ti, kterým buzola ukazuje stále na východ.

ááá. uliční výbor v akci. to je zase nenávisti, že by se dala krájet. tak já si kousek ukrojím a zase vypadnu.

Tož vítaj Lubore, láskyplný obdivovateli Bureša.

Paroubkovi se po návštěvě Pekingu pomalu vytrácí sexy mozek. Jinak si ten článek neumím vysvětlit. Ještě dvě návštěvy Číny a nebude co vymývat.

S láskou vzpomínáme na politiku více azimutů, ulhaný Dane. Na ty přílivy čínských investic. Taky si lítal s čínskou vlajkou po Praze? Já vím, u vás, sympatizantů komunistů je Izrael fujky a Hamás gut. Jsem rád za zahraniční politiku založenou na hodnotách, i když se to vám sympatizantům komunistů nelíbí. To je totiž vše, co zmůžete.

Pánové Kněžínek, Poborský, Šťastný, Irein, Šik a Sedmík jaksi nepochopili, že jde už o druhý dosti velký výbuch naší diplomacie, ve velmi krátkém sledu za sebou. Opravdu není obvyklé, aby státní návštěvy se rušily, den před jejich konáním.

Saudská Arábie, Nigérie ...... - jsou přímo výbuchem naší diplomacie. Naštěstí se českých daňových poplatníků příliš nedotknou a pan premiér bude mít alespoň hezký výlet.

Jsem zděšen výbuchem v Nigérii. Prosazuji politiku všech azimutů Hamás, nehamás. Je to správně Zavadile?

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS