Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Ne, nikdy už nebudete brán vážně. Pokud jste jako bývalý premiér této země vystoupil jako křoví na demonstraci zadluženého exekucemi podvodníka Vrábela. To je vaše ostuda, tak jste se znemožnil.

Člověk, který se nadosmrti ztrapnil tiskovkou "kdo z vás to má?" a čínským cvičením na internetu má tu drzost zmiňovat IQ jiných osob.

https://tv.idnes.cz/cvicime-s-jirim-paroubkem/cvicime-s-jirim-paroubkem-cvaka-klokta-a-polyka.A170427_094006_cvicime-s-paroubkem_kuko

Prezident zcela pochopitelně mluvil o tragédii, jež se udála v závěru roku na Filozofické fakultě Karlovy univerzity, kde šílený střelec – student Karlovy univerzity, zmařil 14 lidských životů. Možná by bylo na místě, kdyby se prezident ve svém projevu alespoň dotkl niterných příčin šílených činů, jako je tento.

Zdroj: https://paroubek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=811091

A jaká prosím je ta niterná příčina, pane Paroubku?

Ale alespoň pro mě, jako bývalého premiéra této země, je dosti nepochopitelné, proč policisté dostali příkaz, když se snažili eliminovat šíleného útočníka, zaměřit se jen na jednu z budov Filozofické fakulty a pominout hlavní budovu této fakulty.

Zdroj: https://paroubek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=811091

Chápu. Vy, jakožto premiér jste byl takový "hrdina", že jste nechal mladé lidi zmlátit na hudební produkci.

Vidím, že zde máte své příznivce. Ale mě je z vás fyzicky zle. Že se nestydíte!!!

Foto

Naštěstí pan Paroblábolek nepřekročil svůj stín. Horší vysvědčení by pro pana prezidenta bylo, kdyby jej tento expremiér z úleku pochválil.

Kam se poděl LEV 21, proč tento génius neuspěl ve volbách?

Foto

Umí si někdo ze čtenářů představit situaci, že by tento jedinec (myslím tím Jiřího Paroubka), se ještě někdy objevil v politice? Jeho pitomosti, které zde občas ublogne, jsou opravdu jen pro silné žaludky. Nemá smysl mu vyvracet vše co napsal. Je to zbytečné, mele dále svou.

Typický funkcionář minulé doby, to by mu sedělo nejlíp.

No nevím. Nejspíše na tom nebude až tak zle, když Vás skoro každý jeho blog zaujme tak, že máte potřebu pod ním excelovat.

Ve schopnosti shazovat sám sebe je pan Jyrka mistrem nad mistry

Vy jste vytáhl D. Ratha do vysoké politiky. To je jen vaše odpovědnost, že jste mu umožnil dělat, to co dělal.

Vy chcete moralizovat?

Když tento Paroubek mluví o nízkém IQ cizích lidí, ihned se mi vybavuje provaz a oběšencův dům

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS