Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Ano, tato vláda chce válku a dělá vše pro to aby ta válka konečně tady byla. To je její největší přání, válka v Česku.

Takový mírumilovný Putin, ten naopak dělá vše pro mír.

vladni koalice rozhodne valku nechce

kdo ji chce a realizuje je v soucasne dobe hlavne RF a ostatnim nezbyva nez se branit primo v boji, nebo napadeneho - v pripade jinych zemi - podporit

ale tohle vam, ve vasem svatem zajmu o "vasi pravdu" unika uz dlouho

mimochodem: uz vam nekde za tyhle reci (abych byl slusny) nabidli partajni legitimaci? o nic jineho, jak tak odhaduji, vam nejde

Je potřeba investovat do modernizace armády, takže 2% jsou zcela v pořádku. Díky tomu si rusáci rozmyslí nějaké další okupační aktivity.

Mimochodem, vaše radost z toho, že se rusákům podařilo zničit nějaké tanky, je očividná a mám z vás nutkání ke zvracení.

Co by jeden neudělal, aby se znovu dostal do politiky...

Špatně vyhodnoceno. Nikdo nechce válku, kromě Kremlu!

Foto

Válka by nebyla, kdyby se respektovaly dohody z období rozpadu SSSR. Nebylo by Ukrajině líp, kdyby coby neutrální země byla zadobře s Východem i Západem? Evropě hrocení vztahů s Ruskem rovněž neprospívá. Těží z toho jen ti, kteří mají zájem, aby Evropa oslabila a místo ekonomického rozvoje zbrojila jak divá.

Jiří Paroubek de facto straní Rusku, přehlíží, že Ukrajina je napadenou zemí, která má právo se bránit. Válku začal Putin, nikoliv Ukrajina nebo my. Jeho podlézání Rusku, které se chová nepřátelsky k České republice, je děsivé. Zasloužená antikarma.

A ta antikarma se uděluje jak? Já jenom, abych věděl, až zase budete perlit vy.

Foto

Tak tohle je obří blábol i na Jirku Sexymozka Velkého Šuplete Paroubka, který se dokázal chlubit i tím, že dosáhl snížení výživného na vlastní dceru.

Takže jinak. Autor blogu dlouhodobě nepokrytě straní Russku. Jsem přesvědčený, že kdyby se tu proháněly po ulicích ruské tanky, tak se bude ucházet o nějakou funkci. Cenzore, to je můj slušně napsaný názor.

Foto

Pane Paroubku, zahajte dnes občanskou neposlušnost. Jděte do toho jako buldozer. Jste rozený vůdce občanského odporu. ideálně se postavte na Václavák a pronášejte své ostré výroky. Držte v rukách rudý prapor, případně nějaké prostěradlo s velkým Z. Z jedné strany pan Rajchl, z druhé Ivan David. Za Vámi paní Zwyrtek-Hamplová.

Úspěch zaručen....

A teď vážně. Víte, jak říkal soudruh Lenin těm, kteří jej podporovali, aniž věděli, že i oni se postaví ke zdi před střelce Čeky?

Za to mě tu cenzor smazal, ač se jedná o politologický termín .

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS