Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

To říká někdo, kdo se chtěl spojit s Marťany.

Foto

Tu lež o nezajištění tajnosti hlasování papouškujete, prosím pěkně, proč?

Vaše lísáni k Vrábelovi vás naprosto ze seriózní diskuze navždy diskvalifikovalo.

Božínku, Jyrka má dneska svůj den, už druhý článek dneska. Jako by to někoho zajímalo...

Foto

Jak říkal Vašek Orel v Okresním přeboru: Je to kopyto, ale tak se snaží, tak se snaží.

Upřímně řečeno, je mi jedno, jestli bude korespondenční volba nebo ne, ale Paroubek lže, měnit Ústavu kvůli tomu není nutné. Normálně navíc funguje ve více zemích světa.

Ještě doplním. o ústavnosti či neústavnosti konkrétních zákonů rozhoduje Ústavní soud, nikoliv samozvané uliční výbory v čele s Jiřím Paroubkem apod. Celé mně to připadá jako zoufalá snaha dotyčného dostat se do politiky za každou cenu. Zřejmě peníze docházejí.

Foto

Aux armées, citoyens !! A náš vůdce neposlušných je Jiří Paroubek.

A kdo je vůdce zmanipulovaných vymytých mozků, si doplňte sám.

Jedno české rčení praví, že v nejlepším se má přestat.

Prohrávat politici už celkem umí. Odejít ze scény je stále velký problém. Není to lehké. Někdo to zvládne s nonšalancí, někdo se v tom válí jako slon v porcelánu. Někdo umí odejít za hlasitého potlesku obecenstva. Někdo na scéně stále stojí, pak sedí, nakonec leží a dožaduje se potlesku i přesto, že obecenstvo už dávno odešlo.

Zdroj: https://tamararoubickova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=778570

Podle průzkumu veřejného mínění agentury STEM/MARK 47% Čechů podporuje zavedení korespondenční volby, 35% je proti a zbytek neví.

To dokazuje pouze to, že názory na ni se různí. A dál?

Foto

Je velice zábavné tvrdit, že zavedení korespondenční volby ze zahraničí je protiústavní, vždyť ji mají skoro ve všech zemích EU. Poslankyně za ANO paní Válková se proti tomuto snažila namítat, že každá ústava je jiná. Jeden ústavní právník reagoval předevčírem v televizi na možnost žaloby na korespondenční volbu u ústavního soudu s úsměvem. Šance na úspěch takovéto stížnosti je prý velmi malá, vždyť ústavy všech zemí EU vycházejí ze stejných standardů.

Když vy napíšete něco o všehoschopnosti, je to spíše k smíchu.

Já třeba nevidím jediný rozumný důvod, proč by v 21. století, nemohla být volba do jakéhokoli orgánu pouze a jen elektronická. Že těch pár vašich voličů neumí číst a psát mě nějak nezajímá.

Měl jste si je vzdělat. A že se bojíte volebních machinací a podvodů?

Však vy sám se tady občas pochlubíte, jak vás zvou na schůze akcionářů Čínské firmy, která prodává vzduch. Pane Paroubek, vezměte svou milenku či manželku (nevím co aktuálně zase máte) za ruku, nakupte letenky a na věky se zabydlete v Číně. Bude dobře vám. Bude dobře nám a potažmo, bude dobře naší malé zemi, pokud vezmete i ty, kteří těm vašim lžím věří.

Tahle moudra jste zase dokázal vypotit sám anebo Vám pomohl někdo z těch pěti mušketýrů pod Vámi?

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS