Čtvrtek 22. února 2024, svátek má Petr
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Čtvrtek 22. února 2024 Petr

Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

Není moc těžké uhodnout, čí chleba jí Paroubek a samozřejmě i Fico.

Co čekat od autora takových morálních hodnot, že nebyl schopen platit ani výživné ve výší odpovídající své legendě : " kdo z Vás to má"?

no...tak snad to vyjde tentokrat a budete povolan k Ficovi jako ucetni

Je vůbec možné, aby se nějaký člověk vždy neomylně postavil na tu špatnou stranu? Zdá se, že ano.

Jo a vy jste ten, ktery pozna, ktera strana je spatna a ktera dobra, ze?

Foto

Za Fica se stříleli novináři, za Paroubka kočky....pak se nelze divit, že mají k sobě jaksi blízko.

Mafián Ficošenko se chce státi spíše oligarchou. Prý to zní lépe. Nyní jsem však dvojnásob rád, že se Slovensko od nás trhlo a že se nemusím za politiky vašeho střihu (rozuměj vaše kamarády) stydět.

Nejvíc mě však "pobavilo", když tento Slovenský politik, zpochybnil suverenitu Ukrajiny. Je až neuvěřitelné, jak taková slova mohou vypadnout z premiéra země, která nikdy v historii samostatná nebyla, nikdy žádné území nevlastnila a z logiky věci, ani žádné své území tedy nebránila, či o něj nebojovala.

Nakonec tedy jen napíši, že jediným problém Slovenských politiků bylo, s kým se aktuálně vyplatí, kolaborovat více. A tak se děje i nyní.

Čest.

Foto

Od chvíle, kdy jsem viděl to video o hnojném chování rozparáděného Fica a Blahy, jež mi, ne úplně mimochodem, připomnělo fašounské bojůvky, tak od té chvíle by mne ani nenapadlo vyjadřovat souhlas s Ficem ani kdyby za deště tvrdil, že prší. Neb vždy prší, když prší, nikoli, když Fico zří to.

Snad bych ho i citoval, kdyby jako jediný objevil nějakou důležitou pravdu a s ní přišel.

Korupce na Ukrajině je jistě značná, ale spekulace o mizení dodávaných zbraní, a ještě v této souvislosti, to zní jako z petrohradského trollária.

Paroubek zase mlží. Zapomněl pouze dodat, že Rusko je ještě více zkorumpované než Ukrajina. Dále lhal jako vždy. Pohádky s Johnsonem jsou dávno vyvrácené lži. Naprosto neschopný Paroubek zmizel z politiky a to je dobře.

Nechte na hlavě. Když se na Slovensku mohl vrátit odepsaný Ficošenko, kterého národ vystrnadil po vraždě novináře Kuciaka, tak je zcela možné, že i u nás může Rusák volby ovlivnit.

Nadějně se rozvíjející jednání s Rusy o zastavení konfliktu se nikdy nekonalo, protože podmínky pro "mírové" jednání jsou ze strany Ukrajiny nesplnitelné. Navíc dohod, které Rusko porušilo nejen ve vztahu k Ukrajině, jsou desítky, proč by mělo dodržet tu tzv. mírovou? Kde je záruka, že po přerušení konfliktu nedostane Rusko chuť na zbytek Ukrajiny, Moldávii, minimálně část Pobaltí,...? Záruka neexistuje. Budoucí postsovětské Sdružení Nezávislých Států k sobě klidně může pozvat Slovensko jako svou další gubernii. Tiso nebo Fico, je to celkem ve výsledku jedno.

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS